На старті проєкту «Біржа працевлаштування засуджених України» було мало віри не лише в сам проєкт, а й в те, що ми взагалі продовжимо існування протягом першого року. Тема працевлаштування засуджених не надто актуальна для суспільства і цікавить вузький круг громадян нашої країни, включаючи її керівництво. Ми усвідомлювали, що серед засуджених є спеціалісти, котрі можуть зацікавити роботодавців, але розуміли, що високий рівень недовіри до ув’язнених, сформований стереотипною призмою, буде робити свою ганебну справу та створювати нам перепони. Також ми розуміли, що конкурувати в інтернеті з іншими платформами з працевлаштування нам буде не просто складно, а майже неможливо в силу різних факторів. Але як показав перший рік нашої діяльності ми помилялись. І ось наші оцінки та досягнення на сьогодні:
- Ми помилялись, щодо рівня освіченості засуджених, він, на жаль, гірше, ніж ми вважали. Але це компенсується великим бажанням більшості, з тих, з ким ми мали справу, навчатись, працювати й робити свій вклад в майбутнє нашої країни, нашого суспільства. І це не може не радувати. А тому ми розробили план розширення можливостей для засуджених в частині навчання та розвитку навичок.
- Ми помилялись в тому, що стереотипна призма потенційних роботодавців не настільки велика, щоб її не можна було легко подолати. Ні, вона – величезна! Й подолати її буде вкрай складно. Мало хто хоче мати справу з засудженими. Ще менше готові насправді щось робити, щоб допомогти засудженим. І це чіткий критерій того, що суспільство не усвідомлює причинно-наслідкові зв’язки між цим та рецидивами. Не лише складно працевлаштуватись бувши ув’язненим, ай звільненим після ув’язнення. І це – кричуща проблема, оскільки вона спонукає засуджених після звільнення скоювати нові злочини. І цю проблему потрібно вирішувати шляхом належного інформування підприємців про те, як шкодить населенню країни не надання можливості працювати засудженим під час та після звільнення.
- Ще одна, але не менш важлива проблема, пов’язана з працевлаштуванням ув’язнених та роботодавцями, це рівень корисної дії та оподаткування. Нам відомо, що є ряд підприємців, котрі були б не проти мати справу з засудженими, але рівень корисної дії від засудженого і найманого працівника, котрий знаходиться на волі, суттєво різниться. Це обумовлено рядом факторі та особливостями вимог режиму умов відбування покарань. При цьому роботодавцю необхідно платити однаковий податок. Що, звісно, є перепоною на шляху укладання офіційних домовленостей з ув’язненими про працевлаштування. Зниження оподаткування на працевлаштування засуджених може стати рушійною силою в зміні ситуації.
- Ще одна нагальна проблема, котра має місце, це не бажання адміністрацій Установ відбування покарань створювати належні умови для праці засуджених. Слова словами, а діла ділами. Так, режим – це важливо, але набагато важливіше – свідомо виправлений засуджений, освічений, що має сучасну професію, сплачує податки, котрий приносить користь собі та Державі. А тому необхідно, щоб Керівництво Міністерства юстиції звернули на це особливу увагу та вплинули на ситуацію у всіх Установах виконання покарань.
Як з’ясувалось, засуджені здатні робити неможливе! І один з проявів цього є те, що сайт «Біржа працевлаштування засуджених України» по високочастотному запиту «біржа працевлаштування» завдяки професійному підходу SEO- спеціаліста вийшов в топ 10 пошукової видачі, обійшовши найбільших конкурентів. Це було неможливо з огляду на те, як керівництво зазначених платформ ставиться до пошукової оптимізації власних ресурсів. Але ми це зробили.
Ми вдячні всім засудженим, котрі працюють над розвитком платформи, та цінуємо ваш професіоналізм та старанність, з котрою ви ставитесь до своєї праці!
Ми вдячні Міністерству юстиції України та Керівництву пенітенціарної служби України за допомогу в розвитку!
Ми вдячні працівникам Установ виконання покарань, котрі дійсно роблять вклад в розвиток майбутнього та створюють умови, за яких засуджені мають можливість навчатись та працювати!
Й на останок трішки інформації для засуджених, котрі мають бажання опанувати високооплачуваними професіями SEO-спеціаліст та веброзробник. В сучасних курсах є дуже багато корисної інформації, але цього зазвичай недостатньо, щоб дійсно стати справжнім спеціалістом. Використовуйте різні ресурси, щоб збагатити свої знання та використовуйте кожну можливість для того, щоб отримати гарний досвід!
І трішки корисного та цікавого для вас:
? Сайти з активними профілями у соціальних мережах та зворотними посиланнями (backlinks) від авторитетних джерел мають більше шансів на кращі позиції у пошуковій видачі. Тому активність у соціальних медіа та стратегія отримання якісних зворотних посилань важливі для успішного просування у пошукових системах.
? Близько 75% користувачів, які зробили пошуковий запит, не прокручують далі першої сторінки результатів пошуку. Тому важливо прагнути високого ранжирування вашого сайту в пошуковій видачі.
? Понад 60% кліків користувачів приходять на сайти, що займають перші три позиції в органічній видачі пошукових систем.
? Ключові слова все ще відіграють важливу роль у SEO, але їх контекстуальне використання та природна інтеграція до контенту стали більш пріоритетними факторами для успішного просування.
? Понад 50% пошукових запитів зараз походять із мобільних пристроїв, тому оптимізація сайту для мобільних платформ є невід’ємною частиною успішного SEO.
? Більш як 40% користувачів оцінюють довіру та надійність сайту на основі його зовнішнього вигляду та дизайну. Оптимізація інтерфейсу користувача і візуального контенту важливі для утримання відвідувачів.
? За наявності відео на лендінгу ймовірність придбання товару чи послуги збільшується на 80%. Відеоконтент є потужним інструментом просування в пошукових системах.
? Понад 90% користувачів вважають відгуки про товари та послуги важливими при ухваленні рішення про покупку. Відгуки та рейтинги можуть підвищити довіру до вашого бренду та допомогти у просуванні в пошукових системах.
? Понад 70% користувачів ігнорують платні рекламні оголошення в пошукових системах і вважають за краще переходити на органічні результати пошуку. Тому ефективна оптимізація вашого сайту під органічну видачу може бути вигіднішою стратегією, ніж платна реклама.